Předvánoční koncert
18. prosince 2010

V poslední adventní víkend jsme si zahráli v divadle TRÁM ve Svitavách na dejmetomu vánočním koncertu. Pravda, koledy zazněly akorád v podání Lukáše Moravce střihnuto co by "džem" na ódu Nesem vám noviny v prostřed jejich vlastní skladby, ale i tak byla atmosféra výborná. Spolu s námi pak zahrál i Gregor Miko z BoudaGADA, takže větrný večer byl plný různého žánru až až.

Tož šťastné a veselé... :)

FOTOGRAFIE

Mikulášský večer
4. prosince 2010

Pěkně mrazivo bylo o "Mikulášském" víkendu, ale což, v hospůdce U Johana bylo naopak příjemně teplo a útulno. Tak jsme spolu ještě s BoudaGADA (Jirka a Gregor) nově otevřenou hospůdkou lehce prohnali bigbítové vlny různé vlnové délky.
Jo, abychom ještě nezapomněli na Pavla Procházku, který co by sólový muzikant taktéž zpříjemnil celý tento večer...

FOTOGRAFIE

Koncert v Nadaci J.Plívy
26. listopadu 2010

V nastávajícím adventu jsme si s kapelou střihli takový malý koncertík v Nadaci J.Plívy ve Svitavách, no a musíme říci, že akce to byla vskutku povedená. Spolu s kapelou LOS HONGOS jsme tak příznivcům (nejen) čaje, ergo součástí je i čajovna, zpříjemnili páteční večer...
PS. Foťák jsem v tom fofru zapomněl vzít, ale nálada a atmosféra byla jak se patří... :) Skvělá!

Charitativní koncert
1. října 2010


Již druhý koncert uspořádal frontman naší kapely Jirka Bárta na pomoc zatopené obci Raspenava. A není to náhoda, že zrovna pro tuto obec; když se psal rok 1963, tak se tam malý Jirka narodil a bydlel v ní až do konce vychození základní školy, než se přestěhoval do Moravské Třebové.
No, co dodat. Jsme rádi, že se nás/vás na zámku hojně sešlo (i přes ne dvakrát teplé počasí) a že nám není lhostejno co se děje mimo náš domov. Ještě jednou díky...

FOTOGRAFIE
Zatopená Raspenava, 2010
FOTOGRAFIE

Muzeum
17. září 2010

Tak jsme si střihli jednu dejme tomu nejmenovanou :) hru v moravskotřebovském muzeu, no a napoprvé to nebylo nejhorší... teda stran zvuku ergo hodnotit toliko kvalitatvně vlastní výkon není na místě.

FOTOGRAFIE

Bigbítové koupání
23. července 2010

V prostřed prázdnin jsme dali ještě s BoudaGADA dejmetomu "bigbítové koupání" na koupališti v Rychnově na Moravě. Kdo chtěl, mohl se vykoupat v pivu, v rumu, v bazénu, každý podle gusta. Jo, my jsme se nakonec naší hry trochu okoupali v dešti... :)

FOTOGRAFIE

Happy BirthDay...
23. dubna 2010


Na křest nového cédéčka BLÍŽENCI spřízněné kapely Do větru jsme byli pozvaní do poličského Divadelního klubu, kde se celá tato radostná událost odehrávala. Třeba v duchu dejme tomu našeho bigbítu, dovětráckého latinu či v blues v podání kapely Krajda Blues...

No, co jí popřát...?! Třeba až budeme slavit její osmnáctiny, tak ať má spoustu sestřiček, no a my abychom toho času ještě slyšeli... :)

FOTOGRAFIE

... ze studia
duben 2010

Cosik jsme pocvičili, tak jsme vlítli během jara tohoto roku do studia nahrát nějakou tu placku, ať je co poslouchat, ...anebo čím se chlubit :)
No, původní plán na jedno sobotní dopoledne se panečku záhy změnil na téměř celotýdenní štaci...

FOTOGRAFIE

Veselé velikonoce
9. dubna 2010


Na velikonoce, dlóhé noce...

Pravda, bylo už sice týden po velikonocích, ale to neubralo na výborné náladě v hospodě U Čobola, kde jsme si střihli ješte s kapelami Do větru a Jolana AND Humbuckers takovou malou povelikonoční metelici. V duchu latiny, jazz panku a bigbítu se ubíral celý večer notně přes půlnoc, notabene, jak jest napsáno vlastně už v úvodu - na velikonoce, dlouhé noce :)

FOTOGRAFIE
   

... do nové zkušebny
březen 2010

S příchodem jara jsme si zařídili novou zkušebnu; pravda, dodělat se muselo, co se dalo, ale zaplať Pánbůh za to.
No, eště že sme fšecí v kapele takoví fachmani... :)

FOTOGRAFIE

Free Stage, vol.I.
Pivnice U Divadla, Žamberk
23. ledna 2010

Nový rok jsme začali s novým elánem a s plnou vervou. Jo, na to jsme přišli jaksi samovolně po akci FREE STAGE v Žamberku, kde jsme hráli na prvním minifestiválku bigbítových kapel. Akce, kterou organizoval Jarda z kapely Grey Fusion se, alespoň podle nás, maximálně vydařila. Spolu s kapelami Blabovy stromy a Jolana & Humbuckers se docela útulná hospůdka naplnila bigbítovými tóny a atmosféra byla jakse patří.

Tak už se těšíme na nějaké to VOLUME výroční, třeba si tam opět zahrajeme... :)

FOTOGRAFIE